gong.bg

Тодор Симов: Направихме силно първо полувреме

 
 Треньорът на Ботев Враца Тодор Симов говори след победата с 2:1 над Добруджа като гост. Той сподели, че отборът му е направил силно първо полувреме. "И в този мач се получи подобно, като някои други. Донякъде е оправдано. Видяхте групата ни, пак трябваше да играят едни и същи футболисти. Направихме силно ...

 
Прочети повече ...
Пон. 18.05.2026 Bookmark and Share  print  22:04:00 ч.