gong.bg
Монтана обяви раздяла с 12 футболисти след изтичането на договорите им и им благодари за професионализма и отдадеността през изминалия сезон. Тимът изпадна от елита, като остана на последната позиция в класирането за сезон 2025/26.
Ето какво написаха от клуба:
Монтана изказва своята искрена благодарнос...
Прочети повече ...
Масова чистка в Монтана след отпадането от елита
Монтана обяви раздяла с 12 футболисти след изтичането на договорите им и им благодари за професионализма и отдадеността през изминалия сезон. Тимът изпадна от елита, като остана на последната позиция в класирането за сезон 2025/26.
Ето какво написаха от клуба:
Монтана изказва своята искрена благодарнос...
Прочети повече ...
Най-четените от категория категория: Спорт:
| Още новини: |
