gong.bg

Масова чистка в Монтана след отпадането от елита

 
 Монтана обяви раздяла с 12 футболисти след изтичането на договорите им и им благодари за професионализма и отдадеността през изминалия сезон. Тимът изпадна от елита, като остана на последната позиция в класирането за сезон 2025/26. Ето какво написаха от клуба: Монтана изказва своята искрена благодарнос...

 
Прочети повече ...
Сряда 03.06.2026 Bookmark and Share  print  15:40:00 ч.